Krby a kamna

Krby a kamna

Dokonalé pohodlí a jedinečnou atmosféru umí vykouzlit jen teplo a světlo přirozeného ohně. Zajistit si takové kouzelné prostředí můžete velmi snadno u sebe doma, na chatě či dokonce i v kanceláři. A je jedno, jestli toužíte pouze po elegantním doplňku interiéru, který vám krbová kamna, krbové vložky, obestavby krbu či moderní biokrby mohou nabídnout, nebo využijete vzniklé teplo k vytápění celého obydlí.


Štípače dřeva

Štípače dřeva

Přirozeným způsobem, jak si doma nebo na chatě zajistit příjemné teplo nebo dokonalou atmosféru, kterou umí navodit jedině oheň, je topit dřevem. Je jedno, jestli máte kotel na pevná paliva, krbová kamna, používáte krbové vložky nebo máte klasický krb. Dřevo uplatníte všude. Krásné měkké světlo a uklidňující plamínky ohně znásobuje vůně čerstvě naštípaného dříví. Abyste se však vyhnuli náročné přípravě topiva a manipulaci se sekyrkou, využijte služby praktického štípače dřeva. Těžkou práci udělá za vás, a to hravě.

Dílna

Dílna

Kutil stejně jako profesionál potřebuje pro svou práci a tvorbu celou řadu náčiní a nářadí. A je jedno jestli právě něco staví, rekonstruuje, vyrábí, opravuje, rozšiřuje nebo předělává. Dobře vybavená dílna by měla nabídnout kvalitní pracovní náčiní kdykoliv a pro jakoukoli příležitost.


Zahradní nábytek pro všechny

Zahradní nábytek pro všechny

Vychutnat si příjemné prostředí a soukromí vlastní zahrady, dvorku, terasy či třeba balkonu? Ano, ale pohodlně. Kvalitní zahradní nábytek musí poskytnout dostatek pohodlí pro relaxaci, zároveň však i dostatek odolnosti, protože je vystaven náročnějším podmínkám, než které by poskytovalo uzavřené stálé prostředí interiéru domu.


Grilovací sezóna je v plném proudu!

Grilovací sezóna je v plném proudu!

Samozřejmě takový, který se postará o pořádný oheň, na kterém si můžete grilovat své oblíbené delikatesy. Ale také takový, který moc rychle neubývá, dobře se skladujete, moc nestojí a ušetří vám práci. Přehlídka toho nejžádanějšího paliva vhodného pro grilování je ukryta v dnešním článku.


Italský výrobce AMA - Žhavá novinka v naší nabídce

Italský výrobce AMA - Žhavá novinka v naší nabídce

Psal se rok 1967, když byla v Itálii založena společnost AMA. Ta už od svých prvopočátku měla blízko k přírodě a zemědělství, zaměřovala se totiž na výrobu náhradních komponent do zemědělských strojů, postupem let se začala věnovat i výrobě své vlastní zahradní techniky.


Jak vybrat průmyslový vysavač?

Průmyslové vysavače, jež oproti klasickým domácím vysavačům nabízejí daleko vyšší výkon, a jsou určeny pro uklízení větších a znečištěnějších ploch, se dají vybírat podle několika důležitých kritérií. Jakých?


Jak vybrat robotickou zahradní sekačku?

Robotická zahradní sekačka je vítaným pomocníkem na zahradu, který vám pomůže se sekáním trávy, respektive s jejím pravidelným zastřiháváním, a to aniž byste se museli namáhat s jejím ovládáním, funguje totiž zcela automaticky. Na co se při jejím výběru zaměřit?


Jak správně pečovat o hoblíky?

Jak správně pečovat o hoblíky?

Hoblíky, v dnešní době už převážně ty elektrické, byť v mnoha dílnách se stále vyskytují tradiční ruční hoblíky, jsou nepostradatelnými pomocníky při úpravě trámů a prken. Stejně jako jakékoliv další vybavení do dílny, si ale...

Další