Mini AKU řetězová pila Kraft&Dele KD10622

Kraft&Dele AKU řetězová pila 21 V 13cm KD10622 + 2x baterie a nabíječka - Skvělý pomocník pro vaši zahradu.

Každý majitel zahrady ví, že práce na zahradě může být velmi namáhavá a časově náročná. S mini akumulátorovou pilou Kraft&Dele model KD10622 ušetříte spoustu času a úsilí při řezání větví, které máte po celé zahradě po údržbě Vašich stromů na další rok. Větší větve si nařežete touto pilkou na podpal na zimu, na ty malé použijete drtič větví.

mini_aku_pila_3

Tato pila je navržena tak, aby byla snadno ovladatelná a ergonomický design usnadňuje její použití. Pila je vybavena bezpečnostní pojistkou, která chrání před nechtěným spuštěním, a velice kvalitním řetězem, který zajišťuje hladký a rychlý řez. Ochrana řetězu zvyšuje bezpečnost práce a minimalizuje riziko úrazu.

mini_aku_pila_2_banner

Velké vinutí v motoru minimalizuje výkonové ztráty a zajišťuje maximální výkon po celou dobu používání. S dodávanými dvěma vysokokapacitními bateriemi (21V / 1,5Ah) je zaručeno dlouhé a efektivní používání bez nutnosti pravidelného nabíjení.

mini_aku_pila_1

Kromě toho je tato mini akumulátorová pila od Kraft&Dele dodávána s praktickým kufrem, ochrannými brýlemi, nabíječkou, šroubovákem a klíčem. To zaručuje pohodlnou a bezpečnou manipulaci s pilou a snadnou údržbu.

135088_kraft-dele-aku-retezova-pila-21v-13cm-kd10622-2x-baterie-a-nabijecka

Když hledáte spolehlivý, snadno ovladatelný a výkonný nástroj pro vaše zahradní práce, zvažte mini akumulátorovou pilu Kraft&Dele KD10622. Tento nástroj vám ušetří spoustu času a úsilí při práci na vaší zahradě.