Vážení zákazníci, vzhledem k velké vytíženosti před Vánoci expedujeme Vaše objednávky nejpozději do dvou pracovních dnů.

Přenechte trávník odborníkům

Přenechte trávník odborníkům

Rádi byste přenechali každodenní péči o Váš trávník specialistovi z Itálie, který za Vás precizně poseká trávník každý den?
Pomůžeme Vám si vybrat a zároveň i porozumět tomu, co od takového výkonného pomocníka vyžadovat.

ROBOMOW RT700

Pro menší zahrádky s doporučenou plochou kolem 700 m² je zde ROBOMOW RT7000, který je dodáván s 200 metry obvodového drátu a 250 kusy kolíků. Tato robotická sekačka nevyžaduje profesionální instalaci, vše zvládnete sami podle přehledného návodu. Samozřejmostí je funkce mulčování, což v kombinaci s téměř nepřetržitým sečením, zanechá Váš trávník ve stavu golfového hřiště. A navíc je v podstatě bezúdržbová. U tohoto stroje se obejdete bez displeje, na program vystačí tlačítka. Robotickou sekačku máme nyní k mání za 26.990,-Kč.

ROBOMOW RK2000

Pro středně velké zahrady doporučujeme využít robotické sekačky ROBOMOW RK2000, v této chvíli nabízené za částku 58.990,- Kč. Tato je již vybavena přehledným velkým displejem podobajícím se mobilnímu telefonu. Robotickou sekačku dodáváme bez příslušenství, je tedy třeba dokoupit kolíky a obvodový drát v přiměřeném množství, nejdelší možná délka drátu je však 800 metrů. Více nedoporučujeme pro správné fungování ROBOMOW RK2000. Výkonná baterie o kapacitě 5 Ah se postará o dobu sečení až 90 minut, nicméně to Vás trápit nemusí, protože návrat do dokovací stanice je samozřejmostí.

ROBOMOW RK3000 PRO

Pro zahrady velké cca 3000 m² bude vhodným pomocníkem ROBOMOW RK3000 PRO. Tato robotická sekačka využívá dva rotační disky, kdy každý disponujme čtyřmi asymetricky uloženými noži. Opět se tento stroj dodává bez instalačního materiálu, a pokud si nejste jistí, doporučujeme přenechat odborné firmě. Šíře sečení 42 cm se podobá již standardní sekačce, takže vypořádat se s velkou zahradou, je pro ROBOMOW RK3000 PRO opravdu hračka. K tomu samozřejmě pomůže baterie o kapacitě 7,2 Ah. Aktuálně za cenu 74.990,- Kč.

ROBOMOW RK4000 PRO

Pro opravdu velké zahrady s doporučenou plochou až 4000 m² poslouží ROBOMOW RK4000 PRO. Na tak velkou plochu již někteří využívají zahradní traktor. Vy to však můžete ponechat na této robotické sekačce, opět dodávané bez příslušenství, které doporučujeme přiobjednat či objednat pro instalaci profesionály. Díky velkému dotykovému displeji můžete měnit veškeré možné funkce jako vyhýbaní se objektům, přesné nastavení pracovního plánu atd., navíc vše se dá ovládat přes aplikaci v mobilním telefonu. Tento stroj pořídíte za částku 82.990,- Kč.