Akce - 38% Doprava zdarma + Dárek

EKO-002293

Skladem v externím skladu

31 490 Kč

50 518 Kč

Ušetříte 19 028 Kč (38%)

Výhody a proč právě krbová vložka Uniflam 860 EVO?


Krbové vložky Uniflam Evo jsou vhodné do domů z rekuperační jednotkou. Vložky jsou upraveny tak, aby splňovali vše potřebné k použití právě do těchto budov. Krbová vložka umožňuje efektivní a úsporné vytápění domácnosti.

Kvalita krbové vložky Uniflam EVO

Krbové vložky Uniflam Evo jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů – oceli, litiny. Spalovací komoru lemuje šamotová vyzdívka. Speciální systém výměníku a deflektory poskytují vysokou spolehlivost a účinnost krbové vložky. Stojan ke krbové vložce zaručuje velkou stabilitu s možností nastavení výšky.

Přívod vzduchu

Krbová vložka Uniflam EVO je vybavena přívodem externího přívodu vzduchu (přívod vzduchu zvenčí). Průměr přívodu vzduchu je 125 mm a je umístěn pod topeništěm. Množství vzduchu přiváděného do topeniště se nastavuje pomocí regulační páčky umístěné ve spodní části rámu. Vzduch je přiváděn přímo do spalovací komory plus na sklo, kde vytváří clonu, díky které nebude docházet k nadměrnému znečištění skla.

Jednoduchá obsluha

Krbová vložka je vybavena velkým popelníkem, litinovým roštem a efektivním systémem prouděním vzduchu na sklo, aby provoz a údržba byli jednoduché a nezabrali mnoho času.

Celkový pohled na krbovou vložku Uniflam EVO

Jedná se o moderní a kvalitní krbovou vložku s velkým prosklením. Sklo je počerněné a poskytuje ideální pohled do ohně. Madlo kliky a k ovládání přívodu vzduchu, je vyrobeno z nerezové oceli a spolu s krbovou vložkou jako celek vytváří moderní design krbových vložek Uniflam EVO.
 

Účinnost
82 %
Materiál
litina
Kouřovod
200 mm
Provozní tah
12-14 Pa
Váha
256 kg
Palivo
dřevo, dřevěné brikety
Externí přívod vzduchu
Ano
Jmenovitý výkon (kW)
13-16
Délka polen
55 cm
Typ skla
rovné
Záruka
60 měsíců
Norma
EN 13229
Emise CO (Při 13% O2)
0,1 %
Průměrná teplota spalin
280 °C
Jmenovitý výkon
14 kW
Popelník
Ano
Deflektor (clona)
Ano
Oplach skla
Ano
Prosklení
Jednosklo
Akumulační materiál
šamot Rath
Průměr externího přívodu vzduchu
125mm
Způsob vytápění
teplovzdušný
Vyústění teplého vzduchu
6 x 125 mm
Účinnost (%)
81-85

Kontaktujte nás!

Příslušenství 14