- 10% Výprodej Doprava zdarma

EKO-001516

Skladem

21 777 Kč

24 197 Kč

Ušetříte 2 420 Kč (10%)


Krbové obestavby jsou vyrobeny z přírodních materiálů a byli navrženy s přihlédnutím k trendům, jaké vládnou na trhu a způsobem, umožňujícím snadnou montáž. Příslušná nastavení umožňují přizpůsobení každé obestavby k mnoha vložkám různých výrobců. Více >>

Obestavba je určená k montáži s krbovou vložkou o standardních rozměrech s rovným sklem. Obestavba Irys má možnost nastavení šířky otvoru pro krbovou vložku v rozmezí 680-800mm a výšky v rozmezí 500-575 mm. Nastavitelné clony krbu vyrobené z granitu Nero Assoluto umožňují nastavení šíře otvoru pro krbovou vložku. Tento proces je prováděn bez řezání, broušení a prášení. Jednoduchá vestavba v případě montáže do rohu, či také na rovné stěně. Charakterizuje se možností rychlé a snadné montáže. Stejně tak nelze zaručit přesné zabarvení kamene tak, jak je to na obrázku.

Parametry obestavby Irys:
Jedná se jen o okrásný přírodní kámen
Čelní rám krbu je vyroben z přírodního kamene Nero Assoluto, ozdobeného dekorem ve vzoru "Manhattan".
Charakterizuje se možností rychlé a snadné montáže.

Jednotivé díly se k sobě lepí, nejsou potřeba žádné šrouby. Důkladně zkompletovaná obestavba, je neopakovatelným, nádherným a funkčním produktem, který zdobí prostory pokojů a salónů. Části obestavby jsou zabaleny v polystyrénu tak, aby nedošlo k poškození při přepravě.

Dekorativní zpracování zobrazených obestaveb se mohou lišit od obestaveb, které se nacházejí v prodeji. Přírodní kámen použitý pro obestavbu je jedinečným produktem a má charakteristické vlastnosti typické jen pro danou část materiálu. Proto nemůže být uznána eventuální reklamace z důvodu odstínu, skvrn, žilkování atp. Z důvodu ohraničených možností tiskařské techniky jsou prezentované odstíny obestaveb jen orientační.

Leštěné části
granit NERO ASSOLUTO s dekorem “Manhattan”

Kontaktujte nás!

Alternativní produkty 2