DOMKY A PŘÍSTŘEŠKY

Praktické a krásné pergoly a altány

Pro aktivním i neaktivním odpočinku, zahradní party nebo posezení u kávy či pěkné knížky výborně poslouží zahradní pergola. Pergolu nebo altán můžete umístit na zahradu trvale nebo pouze na sezónu a zajistit si tak příjemné prostředí kryté před ostrými slunečními paprsky nebo před letní přeháňkou. Zastřešení by mělo propouštět dostatek světla, zároveň by mělo i chránit umístěný nábytek před nečasem a vyblednutím. Altány jsou nabízeny jako samostatně stojící zastřešení nebo i s možností instalace bočních stěn, které nepropouští nepříjemné větrné proudění či dotěrný hmyz.

Bezpečné uskladnění

Výborné zabezpečení a zajištění před nepříznivým počasím, neposednými dětmi i nezvanými hosty nabízí zahradní domek. Kvalitní provedení, snadná montáž, a především vkusný vzhled, který zapadne do jakékoli zahrady. Zahradní domky nabízíme v mnoha velikostech a provedeních. Jsou vhodné k uschování zahradního nábytku, pracovního nářadí i sezónních potřeb, jako jsou hadice na vodu, čerpadla, dětské hračky na zahradu či třeba k bazénu a podobně.

Kvalitní zastřešení

Chytrým způsobem, jak dosáhnout ochrany zahradní techniky, zajištění stabilního zázemí pro odpočinek nebo třeba i důmyslného krytu pro osobní automobil, je přístřešek. Chrání před nečistotami, sluncem, deštěm i sněhem. Díky výbornému provedení, variabilitě zvolené střechy (rovná nebo oblouková), použitému materiálu a propustnosti světla lze takový přístřešek využít pro jakoukoli příležitost a potřebu. Přístřešky ovšem dobře využijete i jako stříšku před vchodové dveře do obydlí.

80 položek celkem
DŘEVOSLAV Dětský dřevěný domek Adam
9 949 Kč
DR_ADAM
DŘEVOSLAV Dětský dřevěný domek Filip
9 499 Kč
DR_FILIP
DŘEVOSLAV Dětský dřevěný domek Jáchym
7 159 Kč
DR_JACHYM
DŘEVOSLAV Dětský dřevěný domek Jakub
8 689 Kč
DR_JAKUB
DŘEVOSLAV Dětský dřevěný domek Námořník
9 999 Kč
DR_NAMORNIK
DŘEVOSLAV Dětský dřevěný domek Ondrášek
9 719 Kč
DR_ONDRASEK
DŘEVOSLAV Dětský dřevěný domek Tomáš
8 449 Kč
DR_TOMAS
DŘEVOSLAV Dětský dřevěný domek Vilém
7 999 Kč
DR_VILEM
DŘEVOSLAV Dřevěný zvonek k dětskému domku
139 Kč
DR_JMENOVKA
DŘEVOSLAV Komín k dětskému domku
899 Kč
DR_KOMIN
DŘEVOSLAV Podlaha k dětskému domku - barevná
1 579 Kč
DR_PODLAHA_BAR
DŘEVOSLAV Podlaha k dětskému domku - bezbarvá
1 389 Kč
DR_PODLAHA_BEZ
Nahoru
Další produkty
95 % zboží skladem
Velký showroom 200 m²
Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 30 dnů