Ekoflam

O nás | About us

Ekoflam.cz je společnost, která se specializuje na prodej a poradenství kvalitního zahradního nářadí a krbových kamen a vložek. Naším přesvědčením je poskytovat svým zákazníkům ty nejlepší produkty a služby v tomto oboru. 

Námi nabízené produkty jsou navrženy tak, aby usnadnily a zefektivnily práci na zahradě, ve vašich dílnách a domovech. U nás naleznete širokou škálu nástrojů, včetně kvalitních elektrocentrál, zahradních sekaček, řetězových pil, krbových kamen a dalšího příslušenství. Dále pak kvalitní grily, které se řadí mezi nejluxusnější na českém trhu a mohou se vyjímat na každé terase či zahradě. Současně dodáváme na český trh kvalitní kempingové vařiče včetně plynových kartuší. 

Ekoflam.cz se zavazuje poskytovat svým zákazníkům především kvalitní produkty, se kterými máme bohaté zkušenosti. O Vaše přání se postará zkušený tým profesionálů, který Vám dokáže odborně poradit, ať už telefonicky nebo při Vaší osobní návštěvě.  

Ať už hledáte zahradní nářadí nebo krby, Ekoflam.cz má vše, co potřebujete k tomu, aby byl váš domov a zahrada pohodlným a příjemným místem. 

 

Ekoflam.cz is a company that specializes in the sale and consulting of quality garden tools and fireplace stoves and inserts. Our belief is to provide our customers with the best products and services in the industry.  

The products we offer are designed to make work in the garden, your workshop and home easier and more efficient. With us, you will find a wide range of tools, including quality generators, garden mowers, chain saws, fireplace stoves and other accessories. Then there are quality grills, which are among the most luxurious on the Czech market and can be taken out on any terrace or garden. At the same time, we supply the Czech market with high-quality camping stoves, including gas cartridges.  

Ekoflam.cz is committed to providing its customers with high-quality products, with which we have extensive experience. Your wishes will be taken care of by an experienced team of professionals who can give you expert advice, either by phone or during your personal visit.  

Whether you are looking for garden tools or fireplaces, Ekoflam.cz has everything you need to make your home and garden a comfortable and pleasant place.