Z důvodu velkého zatížení našeho skladu je expedice aktuálně zpožděná řádově o tři pracovní dny oproti standardům e-shopu. Omlouváme se za komplikace.

ŽEBŘÍKY

Žebříky - Bez nich se doma ani na zahradě neobejdete

Žebřík je do domácnosti a na zahradu prakticky nutností, neboť je jediným finančně dostupným pomocníkem, který vám umožní bezpečně dosáhnout i na místa, kam běžně ze země nedosáhnete - tedy kupříkladu na strop domu či až do koruny stromu. Kovové žebříky jsou pak v tomto ohledu nikdy nestárnoucí klasikou, která pomáhá s pracemi ve výšce již po staletí. Konkrétně většina námi prodávaných žebříků je vyráběna z vysoce kvalitního hliníku, který zaručuje maximální odolnost a pevnost žebříku, prémiové modely jsou pak ještě vyztuženy ocelí pro zajištění ještě vyšší kvality.  

Krom toho vám můžeme zaručit, že všechny žebříky z naší nabídky jsou stabilní, tudíž při lezení i práci na nich se budete cítit opravdu bezpečně - byť základní pravidla bezpečnosti práce je nutno samozřejmě bez výhrad dodržovat. Bytelná a pevná konstrukce žebříku vám umožní dosáhnout klidně až do výšky 5-7 metrů. Právě maximální dosažitelnost žebříku společně s počtem jeho stupínků by měla patřit mezi základní kritéria výběru vhodného žebříku, který vám pomůže s celou řadou domácích i zahradních prací. Pakliže se pořídíte výsuvný žebřík, tak navíc dostanete možnost si jeho výšku nastavit dle aktuálních potřeb

Štafle - V naší nabídce nechybí jak ty jednostranné, tak oboustranné 

Stejně tak vysoce praktickým pomocníkem jsou štafle, které rovněž plní svou nezastupitelnou úlohu při pomáhání na zahradě a během prací na domě či bytě jako jsou kupříkladu výmalba stropu nebo instalace lustru. Opět se tedy bavíme o tom, že štafle nabízejí jak venkovní, tak i vnitřní využití. Aby byly použitelné venku, tak jsou vyráběny z kvalitního materiálu, který se vypořádá se všemi nepřízněmi počasí a jen tak vám nezrezaví. Skvělou volbou jsou rovněž klasické dřevěné štafle, jež se zas mohou pyšnit stylovým vzhledem s nádechem přírody. 

Výhodou štaflí je rovněž to, že oproti těžkotonážním žebříkům, které jsou určeny spíše pro používání na stále stejném místě, mají daleko lehčí konstrukci, tudíž jsou snadno přenositelné. Štafle jsou tedy ideálním řešením pro kutily i řemeslníky, kteří mají v plánu žebřík častokráte přenášet. Díky vysouvacím stupínkům si je navíc možné štafle polohovat do výšky, jež budete zrovna v daný okamžik potřebovat. V naší nabídce naleznete jednostranné i oboustranné štafle. 

Schůdky - Nejskladnější pomocník do domácností i obchodů 

Krom toho, že pro vás máme skladem přichystány ty nejlevnější žebříky a štafle, jež vám usnadní celou řadu běžných i mimořádných úkonů, tak myslíme i na situace, kdy nebudete muset za prací lézt až tak moc vysoko. Přesně pro tyto situace tu totiž máme připraveny vysoce kvalitní kovové schůdky, které jsou, jak již jejich název napovídá, složeny z několika málo hliníkových schodů, obvykle tří až pěti, jež vám umožní překonat výškové rozdíly v řádech vyšších desítek centimetrů. Častokráte je to totiž pouhých pár centimetrů, co vás dělí od vytouženého cíle v podobě dosáhnutí na vršek regálu nebo poličky.  

Schůdky mají primárně využití v domácím prostředí, kde vám mohou pomoci například s dosáhnutím na vrch vysokých skříní, kde by se bez nich akorát nadále hromadil prach. Obzvláště praktické využití pak mají schůdky v obchodech a skladech, kde zaměstnancům umožňují bez problémů obsluhovat i vyšší patra poliček a regálů. Jestliže jsme u štaflí vyzdvihovali jejich snadnou přenositelnost, tak v případě schůdků to platí dvojnásob - ty si totiž můžete s sebou zabalit prakticky kamkoliv. A to nejenom díky jejich kompaktním rozměrům v rozloženém stavu, ale též zásluhou jejich perfektní skladnosti. 

97 položek celkem
Dvoudílný žebřík VENBOS HOBBY 2007 2x7
2 672 Kč
EKO-010841
Dvoudílný žebřík VENBOS HOBBY 2008 2x8
2 927 Kč
EKO-010842
Dvoudílný žebřík VENBOS HOBBY 2009 2x9
3 190 Kč
EKO-010843
Dvoudílný žebřík VENBOS HOBBY 2010 2x10 EKO-010844
Dvoudílný žebřík VENBOS HOBBY 2011 2x11 EKO-010845
Dvoudílný žebřík VENBOS HOBBY 2012 2x12 EKO-010846
Dvoudílný žebřík VENBOS HOBBY 2013 2x13 EKO-010847
Dvoudílný žebřík VENBOS PROFI 2207 2x7
3 682 Kč
EKO-010864
Dvoudílný žebřík VENBOS PROFI 2209 2x9
5 099 Kč
EKO-010865
Dvoudílný žebřík VENBOS PROFI 2211 2x11 EKO-010866
Nahoru
Další produkty
Velký showroom 200 m²
Velký showroom 200 m²
Vrácení zboží do 30 dnů
Vrácení zboží do 30 dnů