Peletová kamna Bronpi CLEO, 10 kW, bílá
Kód: EKO-012699Související produkty
Detailní popis produktu
Proč peletová kamna Bronpi CLEO, 10 kW, bílá?
Peletová kamna Bronpi CLEO, 10 kW, bílá zaujmou zákazníky, kteří hledají moderní a elegantní vytápění v atraktivním slim provedení. Design typu front glass, který kombinuje ocel a sklo, dodává kamnům čistý vzhled a zároveň zachovává vysokou odolnost pro každodenní provoz.
O komfortní používání se stará technologie OASYS Plus, která optimalizuje spalování, a také programování po dnech, týdnech i víkendu, díky němuž lze provoz snadno přizpůsobit rytmu domácnosti. K vyšší bezpečnosti přispívá také vzduchotěsný zásobník pelet, který pomáhá zajistit čisté a bezpečné skladování paliva.
Bronpi CLEO nabízí i velmi dobrou flexibilitu při instalaci. Díky variabilnímu odkouření je možné zvolit horní, levé boční nebo zadní napojení. V případě potřeby lze kamna doplnit o volitelné kanálování až do 9 metrů s horním nebo zadním vývodem a využít ICS systém pro nezávislé ovládání turbíny volitelného kanálového kitu.
K účinnému spalování přispívá ocelový vnitřek, spalovací komora z vermikulitu a litinový hořák. Součástí balení je také dálkový ovladač s displejem a rukavice, zatímco volitelně lze model rozšířit o KIT WIFI 1 nebo o pravý či levý kanálový kit podle požadovaného řešení rozvodu teplého vzduchu. Bez dokoupení této WiFi sady lze kamna ovládat pouze pomocí panelu přímo na kamnech.
Jaké jsou přednosti peletových kamen Bronpi CLEO?
- Front glass slim provedení – elegantní spojení oceli a skla v moderním designu
- Technologie OASYS Plus – automatická optimalizace spalování pro efektivní provoz
- Programování denní, týdenní i víkendové – pohodlný automatický provoz podle vašich potřeb
- Vzduchotěsný zásobník pelet – bezpečné a čisté skladování paliva
- Variabilní odkouření – horní, levé boční nebo zadní vývod podle dispozice prostoru
- Volitelné kanálování až 9 m – možnost rozvodu teplého vzduchu do dalších místností
- 1–2 výstupy 80 mm – flexibilní řešení podle zvoleného kanálového kitu
- ICS systém – nezávislé ovládání turbíny volitelného kanálového kitu
- Ocelový vnitřek, vermikulitová spalovací komora a litinový hořák – účinné a stabilní hoření
- Dálkový ovladač s displejem a rukavice v balení – pohodlné ovládání a praktičtější obsluha
- Volitelné WiFi ovládání – možnost rozšíření o KIT WIFI 1, bez dokoupení sady lze kamna ovládat pouze na panelu
Volitelné příslušenství
- KIT WIFI 1 – WiFi sada pro dálkové ovládání kamen. Bez dokoupení této sady lze kamna ovládat pouze pomocí panelu přímo na kamnech.
- KIT-C-D (pravý) – pravý kit pro rozvod vzduchu až do vzdálenosti 9 metrů pomocí 1 výstupu o průměru 80 mm s turbínou o výkonu 130 m3/h. Možnost ovládání pomocí sondy.
- KIT-C-I (levý) – levý kit pro rozvod vzduchu až do vzdálenosti 9 metrů pomocí 1 výstupu o průměru 80 mm s turbínou o výkonu 130 m3/h. Možnost ovládání pomocí sondy.
Veškeré volitelné příslušenství najdete v části souvisejících produktů níže na stránce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kamna na pelety bez výměníku |
|---|---|
| Jmenovitý výkon: | 10 kW |
| Výkon do vody: | 0 kW |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Oplach skla: | Ano |
| Rozsah výkonu: | 5-11 KW |
| Váha: | 132 kg |
| Dostupnost: | Dodáme za 4-5 týdnů |
| Spotřeba paliva: | 1,2-2,3 kg/hod. |
| Spotřeba energie: | 65-300 W |
| Programovatelný termostat: | Ano |
| Průměr odkouření: | 80 mm |
| Rozměry (ŠxVxH): | 974x1134x267 mm |
| Typ paliva: | Dřevěné pelety 6 mm |
| Účinnost spalování: | 62 % |
| Vytápěný prostor: | 250 m3 |
| Zásobník paliva: | 17 kg |
| Oplach skla: | Ano |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Jmenovitý výkon: | 10 kW |
| Výkon do vody: | 0 kW |
| Účinnost spalování: | 62 % |
| Spotřeba energie: | 65-300 W |
| Váha: | 132 kg |
| Vytápěný prostor: | 250 m3 |
| Průměr odkouření: | 80 mm |
| Typ paliva: | Dřevěné pelety 6 mm |
| Spotřeba paliva: | 1,2-2,3 kg/hod. |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
| Zásobník paliva: | 17 kg |
| Programovatelný termostat: | Ano |
| Záruční doba: | 24 měsíců |
| Rozměry: | 974x1134x267 mm |
| Rozsah výkonu: | 5-11 KW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
