Peletová kamna Bronpi FREE-11, 10 kW, černá
Kód: EKO-012704Detailní popis produktu
Proč si vybrat Bronpi FREE-11?
Provoz bez elektřiny pro maximální nezávislost, účinné spalování díky Triple Combustion System a stabilní chod díky dvojkomorovému systému. Těsný zásobník a nastavitelná klapka tahu zlepšují bezpečnost i regulaci hoření. Model je dostupný ve dvou výkonech a v balení je ochranná rukavice.
Hlavní výhody
- Bez elektřiny – nezávislý provoz bez ventilátorů a elektroniky
- Triple Combustion System – efektivní využití paliva
- Dvojkomorový systém – stabilita spalování
- Těsný zásobník (airtight hopper)
- Nastavitelná klapka tahu – přesnější regulace
- Součástí balení ochranná rukavice
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kamna na pelety bez výměníku |
|---|---|
| Jmenovitý výkon: | 10 kW |
| Výkon do vody: | 0 kW |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Oplach skla: | Ano |
| Rozsah výkonu: | 4-12 KW |
| Váha: | 100 Kg |
| Rozměry: | 571x1030x543 mm |
| Dostupnost: | Dodáme za 4-5 týdnů |
| Spotřeba paliva: | 0,9-2,3 kg/hod. |
| Spotřeba energie: | 0 W |
| Programovatelný termostat: | Ne |
| Průměr odkouření: | 100 mm |
| Typ paliva: | Dřevěné pelety 6 mm |
| Účinnost spalování: | 93 % |
| Vytápěný prostor: | 250 m3 |
| Záruční doba: | 24 měsíců |
| Zásobník paliva: | 17 kg |
| Oplach skla: | Ano |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Jmenovitý výkon: | 10 kW |
| Výkon do vody: | 0 kW |
| Účinnost spalování: | 93 % |
| Spotřeba energie: | 0 W |
| Váha: | 100 kg |
| Vytápěný prostor: | 250 m3 |
| Průměr odkouření: | 100 mm |
| Typ paliva: | Dřevěné pelety 6 mm |
| Spotřeba paliva: | 0,9-2,3 kg/hod. |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
| Zásobník paliva: | 17 kg |
| Záruční doba: | 24 měsíců |
| Rozměry: | 571x1030x543 mm |
| Rozsah výkonu: | 4-12 KW |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
