Peletová kamna Bronpi RITA, 8 kW, slonovina
Kód: EKO-012736Související produkty
Detailní popis produktu
Proč peletová kamna Bronpi RITA, 8 kW, slonovina?
Peletová kamna Bronpi RITA, 8 kW, slonovina jsou vhodnou volbou pro domácnosti, které hledají spolehlivé a kompaktní vytápění s důrazem na tichý provoz a robustní konstrukci. Jmenovitý výkon 8 kW umožňuje vytopit prostor až do 200 m3, takže se hodí do menších a středně velkých obytných místností.
Zásobník na pelety o kapacitě 16 kg poskytuje autonomii přibližně 8,4 až 18 hodin, což přináší pohodlný provoz bez častého doplňování. Účinnost v rozmezí 90 až 93 % podporuje úsporné spalování a efektivní využití paliva.
Confortek System nabízí režimy Auto, Soft-Night, Manual-Smart a Energy, díky kterým lze provoz přizpůsobit aktuální potřebě vytápění i požadavku na nižší hlučnost. V režimech Night a Smart je možné úplně odpojit turbínu, což přispívá k velmi tichému chodu.
ICS umožňuje nezávislé ovládání turbíny volitelného kanálování. Odolnost a dlouhou životnost podporuje rozsáhlá litinová konstrukce – litinová dvířka, horní deska, hořák, interiér i přední rošt. Stabilní sálání tepla zajišťuje také litinový výměník-akumulátor. Samozřejmostí je programování denní, týdenní i víkendové. Kamna lze ovládat přímo přes ovládací panel, přičemž dálkové ovládání přes aplikaci je možné po doplnění WiFi sady Bronpi 1. Bez této sady nelze kamna ovládat na dálku.
Jaké jsou přednosti peletových kamen Bronpi RITA?
- Jmenovitý výkon 8 kW – vhodné pro menší a středně velké obytné prostory
- Vytopení až 200 m3 – dostatečný výkon pro komfortní provoz
- Zásobník na pelety 16 kg – pohodlný provoz bez častého doplňování
- Autonomie 8,4 až 18 hodin – praktické každodenní používání
- Účinnost 90 až 93 % – úsporný a efektivní provoz
- OASYS Plus Technology – stabilní a hospodárné spalování
- Confortek System – režimy Auto, Soft-Night, Manual-Smart a Energy
- Možnost úplného odpojení turbíny v režimech Night a Smart – vyšší akustický komfort
- ICS – nezávislé ovládání turbíny volitelného kanálování
- Možnost kanálování až 5 metrů – rozvod teplého vzduchu i do dalších prostor pomocí volitelné sady
- Litinová konstrukce – dvířka, horní deska, hořák, interiér i přední rošt pro vyšší odolnost
- Litinový výměník-akumulátor – stabilnější sálání tepla
- Programování denní, týdenní i víkendové – snadné přizpůsobení provozu domácnosti
- Tichý provoz – vhodné i do domácností s vyššími nároky na komfort
- Ovládání přes panel kamen – jednoduchá obsluha bez dalšího příslušenství
- Možnost rozšíření o WiFi – dálkové ovládání přes aplikaci po doplnění WiFi sady Bronpi 1
- Bez WiFi sady není dálkové ovládání dostupné – vzdálený přístup vyžaduje volitelné příslušenství
Volitelné příslušenství
- WiFi sada Bronpi 1 – dálkové ovládání kamen přes aplikaci
- KIT-C-9N – sada pro rozvod vzduchu až na 5 metrů pomocí 1 vývodu o průměru 80 mm s turbínou 130 m3/h
- PE-029 – dálkové ovládání základních funkcí kamen
Pokud chcete kamna ovládat na dálku přes aplikaci, je potřeba dokoupit WiFi sadu Bronpi 1. Bez tohoto příslušenství není dálkové ovládání dostupné. Veškeré volitelné příslušenství najdete v části souvisejících produktů níže na stránce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kamna na pelety bez výměníku |
|---|---|
| Jmenovitý výkon: | 8 kW |
| Výkon do vody: | 0 kW |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
| Sekundární spalování: | Ano |
| Oplach skla: | Ano |
| Rozsah výkonu: | 3,8-9 KW |
| Váha: | 114 kg |
| Dostupnost: | Dodáme za 4-5 týdnů |
| Spotřeba paliva: | 0,88-1,9 kg/hod. |
| Spotřeba energie: | 60-300 W |
| Programovatelný termostat: | Ano |
| Průměr odkouření: | 80 mm |
| Rozměry (ŠxVxH): | 486x964x512 mm |
| Typ paliva: | Dřevěné pelety 6 mm |
| Účinnost spalování: | 93 % |
| Vytápěný prostor: | 200 m3 |
| Zásobník paliva: | 16 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
