Čas od času je nevyhnutelně nutné zbavit stromy na vaší zahradě uschlých větví. Co však s nimi dělat po jejich uříznutí? Jen tak je nechat pohozené na zahradě by nebylo praktické nevypadalo vůbec esteticky. Menší z nich můžete samozřejmě odnést do lesanicméně přijdete tak o materiál, který lze dále využít. Velkých větví se pak dá zbavit opravdu jenom stěží. Naštěstí existují stroje, jež se postarají i o jejich likvidaci za vás.

RIWALL Drtič dřeva s elektrickým motorem 3000 W PRO RES 3044

Dočasně nedostupný
4 399 Kč

Riwall PRO RES 3044 B - Drtič s elektrickým motorem

Dočasně nedostupný
4 999 Kč

Scheppach Biostar 2000 - nůž (sada 2ks) k drtiči

Dočasně nedostupný
597 Kč

RIWALL Drtič dřeva s elektrickým motorem 2500 W PRO RES 2545

Dočasně nedostupný
2 989 Kč

Scheppach nůž (sada 2ks)

Dočasně nedostupný
827 Kč

SCHEPPACH Biostar 3000 - Drtič zahradního odpadu 400 V

Dočasně nedostupný
25 198 Kč

GTM PROFESSIONAL Drtič dřeva s pohonem na hřídel GTS 1300 PTO

Dočasně nedostupný
105 787 Kč

GTM Professional Drtič dřeva s benzinovým motorem GTS 1300M

Dočasně nedostupný
97 998 Kč

GTM Professional Drtič dřeva s benzinovým motorem GTS 1300G

Dočasně nedostupný
75 997 Kč

GTM MSGTS 900G - Drtič s benzínovým motorem

Dočasně nedostupný
52 999 Kč
Drtiče

Za nás jednoznačně nejvíce doporučujeme drtič větví, který se dokáže postarat o zpracování i těch nejtlustších větví. Tyto praktické drtiče větví fungují na jednoduchém principu - uvnitř nich se nachází buben s velmi ostrými noži, které dokáží dřevo rozemlít na dále využitelné dřevěné štěpky. Pokud se vám nůž během práce poničí, můžete si u nás zakoupit náhradní nůž k drtiči.  

Avšak situací, kdy můžete tento drtič větví využít se najde celá řadaomezeny nejsou pouze na drcení suchých větví na zahradě. Skvěle poslouží třeba i firmám, které se zaobírají zpracováním dřeva na každodenní bázi. Třeba takový profesionální benzínový drtič s vysokým výkonem dokáže rychle a účinně drtit větve až o průměru 10 centimetrů. Myšleno je i na to, co bude vyprodukovaným materiálem - součástí drtiče na benzínový pohon může být i tažné zařízení pro vozík na štěpky.  

Při výběru tohotvětve drtícího stroje dbejte i na to, aby měl dobře skladné rozměry. Krom drtiče na benzín si u nás můžete zakoupit i elektrický drtič, který je ideálním pro valnou většinu zahrádkářů. Je totiž o poznání levnější variantou, zároveň však svou roli plní více než důstojně. Populárními jsou pak zejména elektrické drtiče s objemnými plastovými boxy, do kterých můžete všechen nadrcený dřevěný materiál rovnou bezpracně sbírat.