Kraft&Dele KD5080 benzínová sekačka 6,6kW 9HP
Kód: KD-0000125Detailní popis produktu
Kraft&Dele benzínová sekačka 6,6kW 9HP KD5080 s pojezdem
- V této cenové relaci nenajdete na evropském trhu sekačku, která by za takovou cenu nabízela tak velký výkon
- Konkurenční produkty např. od Scheppachu nabízejí za stejnou cenu poloviční výkon
Funkce 3 x 1:
- Zadní výhoz
- Boční výhoz
- Mulčování
Poznámka: Návod v českém jazyce je ke stažení zde na stránce produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sekačky benzínové |
|---|---|
| EAN: | 5903175336866 |
| Objem motoru: | 173 cm3 |
| Startování: | manuální |
| Objem koše: | 60 l |
| Výkon: | 6600 W |
| Objem palivové nádrže: | 1,5 L |
| Typ: | Benzínová |
| Pojezd: | Ano |
| Dostupnost: | Skladem |
| Doporučená plocha sekání: | 1800 m2 |
| Indikátor plného koše: | Ano |
| Objem olejové nádrže: | 0,6 L |
| Typ výhozu: | Zadní, boční |
| Záběr sečení: | 51 cm |
| Max. výška řezu: | 75 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Kraft Dawika |
|---|---|
| Adresa : | ul. Główna 1b, Koteże 83-200 Starogard Gdański, woj. Pomorskie Poland |
| E-mail : | info@dawik.cz |
