WUBER Kalové ponorné čerpadlo se sítkem 1" W11004
Kód: WU-0000045Související produkty
Detailní popis produktu
WUBER Kalové ponorné čerpadlo se sítkem 1" W11004
Zařízení je ideální pro čerpání čisté a znečištěné vody ze zatopených míst, např. sklepů, napouštění a vyprazdňování bazénů, retenčních nádrží, bazénů, rybníků a jezírek, zavlažování zemin a rostlin a mnoho dalšího.
Čerpadlo je vybaveno spolehlivým motorem o výkonu 2000 W, díky kterému zařízení dosahuje rychlosti 2850 ot./min., což znamená kapacitu 15000 l/h.
Čerpadlo je schopno snadno zvednout proud vody až do hloubky 13 m a může být ponořeno do hloubky až 7 m
K čerpadlu lze připojit 1" hadici, díky které je zařízení schopno čerpat velké množství vody.
Dlouhý napájecí kabel o délce 10 m umožňuje použití čerpadla i v místech vzdálených od zdroje energie, bez použití prodlužovacího kabelu.
Výhody:
- Výkonný 2 kW motor
- Max. výška zdvihu 13 m
- Dlouhý napájecí kabel
- Robustní litinové pouzdro
- Krytí IPX8
Technické parametry:
- Průměr pro připojení hadice: 1"
- Max. výška zdvihu: 13 m
- Třída ochrany: IPX8
- Přípustná velikost nečistot: 2 mm
- Plovák: ne
- Max. kapacita: 15 m3
Obsah balení:
- Čerpadlo
- Rychloupínací konektor
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalová čerpadla |
|---|---|
| EAN: | 5908239734725 |
| Výkon: | 2000 W |
| Hmotnost: | 9 kg |
| Napájení: | 220-240V / 50-60Hz |
| Max. průtok: | 15000 l/h |
| Max. teplota vody: | 35 °C |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Max. výtlak: | 13 m |
| Délka kabelu: | 10 m |
| Plovák: | Ne |
| Tepelná pojistka: | Ne |
| Výstupní hadice: | 26 mm (1") |
| Rychlost čerpadla: | 2850 ot/min |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
