KRAFT&DELE Řetěz do motorové pily 15" 38cm KD11951
Kód: KD-0002117Související produkty
K vidění na prodejně
Kraft&Dele KD10613 řetězová benzinová pila 5,9HP 16"+18"
Skladem
(12 ks)
1 729 Kč
K vidění na prodejně
Kraft&Dele KD5016 benzínová řetězová pila 45cm 5,3HP
Skladem
(1 ks)
2 522 Kč
K vidění na prodejně
Kraft&Dele KD5017 benzínová řetězová pila 45cm 5,9HP
Skladem
(1 ks)
2 414 Kč
K vidění na prodejně
Kraft&Dele řetězová benzinová pila 3,9kW 45cm KD5011
Skladem
(2 ks)
2 481 Kč
K vidění na prodejně
Kraft&Dele řetězová benzinová pila 3,2kW 40cm KD5010
Skladem
(7 ks)
2 380 Kč
K vidění na prodejně
Kraft&Dele KD5014 benzínová řetězová pila 40cm 4,3HP
Skladem
(8 ks)
2 352 Kč
Detailní popis produktu
KRAFT&DELE Řetěz do motorové pily 15" 38cm KD11951
Řetěz do motorové pily vyrobený ze speciální oceli, která zajišťuje zvýšenou pevnost v tahu a dlouhou životnost.
Je pokryt speciální otěruvzdornou vrstvou pro bezpečné řezání i v obtížných podmínkách.
Výhody:
- Hodí se pro většinu motorových pil
- Potaženo otěruvzdorným povlakem
- Řetěz s ostrými profilovými řeznými zuby
- Prvky pro redukci odrazů
- Odolné vůči povětrnostním vlivům
Technické parametry:
- Délka: 15" / 38 cm
- Šířka vodicího článku: 1,5 mm
- Počet článků: 64
- Rozteč: 325"
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství řetězové pily |
|---|---|
| EAN: | 5903957009155 |
| Délka: | 38 cm |
| Typ: | Řetěz |
| Dostupnost: | Skladem |
| Počet kusů: | 1 ks |
| Rozteč: | 3/8" |
| Řetěz: | 15 " |
| Hmotnost: | 0,25 kg |
K vidění na prodejně
KRAFT&DELE Řetěz do motorové pily 6" 15,6cm KD10583
Skladem
(27 ks)
42 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Kraft Dawika |
|---|---|
| Adresa : | ul. Główna 1b, Koteże 83-200 Starogard Gdański, woj. Pomorskie Poland |
| E-mail : | info@dawik.cz |
