Kraft&Dele vodící lišta + 2 řetězy 45cm 3/8 KD10153
Kód: KD-0000310Související produkty
K vidění na prodejně
Kraft&Dele KD5017 benzínová řetězová pila 45cm 5,9HP
Skladem
(1 ks)
2 414 Kč
K vidění na prodejně
Kraft&Dele řetězová benzinová pila 3,2kW 40cm KD5010
Skladem
(7 ks)
2 380 Kč
K vidění na prodejně
Kraft&Dele KD10613 řetězová benzinová pila 5,9HP 16"+18"
Skladem
(12 ks)
1 729 Kč
K vidění na prodejně
Kraft&Dele řetězová benzinová pila 3,9kW 45cm KD5011
Skladem
(2 ks)
2 481 Kč
K vidění na prodejně
Kraft&Dele KD5016 benzínová řetězová pila 45cm 5,3HP
Skladem
(1 ks)
2 522 Kč
K vidění na prodejně
Kraft&Dele KD5014 benzínová řetězová pila 40cm 4,3HP
Skladem
(8 ks)
2 352 Kč
Detailní popis produktu
Kraft&Dele vodící lišta + 2 řetězy 45cm 3/8 KD10153
- Lišta a 2 řetězy pro pilu KD5000
- Rozteč řetězu 0,325
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství řetězové pily |
|---|---|
| EAN: | 5903175330376 |
| Délka: | 45 cm |
| Typ: | Vodící lišta, řetěz |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Počet zubů: | 72 |
| Počet kusů: | 3 ks |
| Rozteč: | 3/8" |
| Šířka drážky: | 1,5 '' |
| Rozteč: | 3/8 " |
| Počet zubů: | 72 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Kraft Dawika |
|---|---|
| Adresa : | ul. Główna 1b, Koteże 83-200 Starogard Gdański, woj. Pomorskie Poland |
| E-mail : | info@dawik.cz |
