Akumulátorový vyžínač 4garden APK23, 20 V, 2 nebo 4 Ah
Kód: KR-000066Související produkty
Žací struna do křovinořezu POWERMAT PM-ZTN-2.4-100G2, 2,4 mm, 100 m, s jádrem
Dodáme za 2-3 týdny
126 Kč
Drátěný kotouč na křovinořez POWERMAT TSZ-T, tvrdý, 200 mm, 25,4 mm
Dodáme za 2-3 týdny
127 Kč
Detailní popis produktu
4GARDEN akumulátorový vyžínač 20V APK23
Akumulátorový vyžínač 4garden APK23 je zařízení ideální pro sekání trávníku podél okrajů trávníků nebo květinových záhonů, tedy všude tam, kde by sekání trávníku nebylo s běžnou sekačkou tak pohodlné.
- Tento model je vybaven 20 V motorem.
Kapacita baterie může být 2,0 nebo 4,0 Ah.
- Baterie a nabíječka pro tento model jsou k dispozici samostatně.
Pracovní záběr akumulátorového vyžínače 4garden APK23 je 24 cm.
- Tento model má navíc přídavné řezné nože.
Také hmotnost zařízení, která je pouze 1,2 kg, znamená, že jeho použití na vaší domácí zahradě pro vás bude velmi pohodlné.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyžínače aku |
|---|---|
| EAN: | 5903357108908 |
| Napětí: | 20 V |
| Záběr struny: | 24 cm |
| Hlučnost: | 90 dBA |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Řezný prvek: | Nože |
| Kapacita akumulátoru: | 2 nebo 4 Ah |
| Počet baterií: | 0 |
| Teleskopická trubka: | Ne |
| Hlučnost: | 90 dBA |
| Hmotnost: | 1,6 kg |
| Typ rukojeti Nastavitelný úhel hlavy: | Standardní |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
