Kraft&Dele KD1666 elektrický šroubovák 0,9kW
Kód: KD-0000802Související produkty
Detailní popis produktu
Kraft&Dele KD1666 elektrický šroubovák 900W
Profesionální zařízení, které se vyznačuje ergonomickým designem, osvědčenou a pevnou konstrukcí a vysokou odolností
Šroubovák je nepostradaleným pomocníkem v každé domácnosti, dílně i firmě
Přídavná LED lampa osvětluje a usnadňuje přesnou práci ve špatně osvětlených podmínkách
Nástroj má směrový spínač a plynulé ovládání otáčení
Díky této konstrukci můžete šroubovat, odšroubovávat a vrtat
Pro pohodlí a bezpečnost používání byla významná část zařízení pokryta gumovým povlakem
To zaručuje lepší přilnavost a vyztužení proti pádům
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické |
|---|---|
| EAN: | 5903957000541 |
| Výkon: | 900 W |
| Hmotnost: | 2,1 kg |
| Max. utahovací moment: | 18 Nm |
| Sklíčidlo: | 10 mm |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Max. otáčky: | 750 ot./min |
| Vlastnosti: | Levý/pravý chod |
| Počet rychlostních stupňů: | 2 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Kraft Dawika |
|---|---|
| Adresa : | ul. Główna 1b, Koteże 83-200 Starogard Gdański, woj. Pomorskie Poland |
| E-mail : | info@dawik.cz |
