KRAFT&DELE Ponorné čerpadlo na vodu s drtičem 3100W 2" + rychlospojka KD763
Kód: KD-0000235Související produkty
Detailní popis produktu
KRAFT&DELE Ponorné čerpadlo na vodu s drtičem 3100W 2" + rychlospojka KD763
Toto kalové čerpadlo s drtičem KRAFT&DELE je ideální pro čerpání vody ze septiků, studen a jiných zdrojů, jako jsou potoky nebo řeky. Má vysoký výkon 3100W a produktivitu až 25000 l / h. Čerpadlo je vyrobeno z litiny a má vývod hadice 2". Je hermetické a zcela ponořitelné, což z něj dělá velmi efektivní čerpadlo. Má také osvědčený design a je vybaven rychlospojkou pro požární hadici zdarma.
Výhody:
- Vysoký výkon
- Hermetický - zcela ponořitelný
- Masivně postavený
- Vývod hadice 2 "
- Rychlospojka pro požární hadici
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalová čerpadla |
|---|---|
| EAN: | 5903175337511 |
| Výkon: | 3100 W |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Materiál: | ocel |
| Napájení: | 230V / 50Hz |
| Max. průtok: | 25000 l/h |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Max. výtlak: | 20 m |
| Plovák: | Ano |
| Tepelná pojistka: | Ne |
| Výstupní hadice: | 52 mm (2") |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Kraft Dawika |
|---|---|
| Adresa : | ul. Główna 1b, Koteże 83-200 Starogard Gdański, woj. Pomorskie Poland |
| E-mail : | info@dawik.cz |
