Prodlužovací kabel 10m s krytkou Kraft&Dele KD4023
Kód: KD-0001026Detailní popis produktu
Prodlužovací kabel 10 m s krytkou Kraft&Dele KD4023
Prodlužovací kabel na zahradu, do dílny nebo na stavbu od firmy Kraft&Dele slouží k připojení domácích elektrických zařízení, jako je:
- elektrická sekačka na trávu
- autovysavač a
- mnoho dalších
Prodlužovací kabel má navíc ochrannou klapku
Technické parametry:
- délka: 10 m
- počet zásuvek: 1
- průřez vodiče: 3x 1,5 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednozásuvkové |
|---|---|
| EAN: | 5903175338419 |
| Délka: | 10 m |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Typ: | Prodlužovací kabel |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Počet zásuvek: | 1 |
| Průřez: | 3x1,5 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Kraft Dawika |
|---|---|
| Adresa : | ul. Główna 1b, Koteże 83-200 Starogard Gdański, woj. Pomorskie Poland |
| E-mail : | info@dawik.cz |
