WUBER Aku šroubovák 20V + 2 baterie, nabíječka W52004
Kód: WU-0000028Související produkty
Detailní popis produktu
WUBER Aku šroubovák 20V + 2 baterie, nabíječka W52004
Náš lehký a praktický šroubovák WUBER je navržen tak, aby poskytoval pohodlí a všestrannost při používání ve stísněných prostorách.
Moderní design a ergonomický tvar zařízení zajišťují optimální manipulaci.
Šroubovák má funkci příklepu, která umožňuje vrtání do velmi tvrdých materiálů.
Dodává se se dvěma lithium-iontovými bateriemi bez paměťového efektu, což prodlužuje jejich životnost. Doba nabíjení baterie je pouhých 60 minut.
Se dvěma rychlostními stupni a nastavením utahovací síly ve 21 polohách +1 pro vrtání, šroubovák poskytuje optimální výkon pro různé úkoly.
LED dioda osvětluje těžko přístupná místa a indikátor nabití baterie v horní části rukojeti vám dává přehled o stavu baterie.
Celá rukojeť je opatřena protiskluzovou gumou, která zajišťuje pevný úchop a chrání zařízení před mechanickým poškozením, což zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost.
Technické parametry:
- počet otáček: 1. rychlostní stupeň: 0-450 ot./min
- počet otáček: 2. rychlostní stupeň: 0-1550 ot./min
Obsah balení:
- aku šroubovák
- nabíječka baterií
- 2x 20 V baterie
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKU |
|---|---|
| EAN: | 5908239734060 |
| Doba nabíjení: | 1 h |
| Hmotnost: | 2,9 kg |
| Max. utahovací moment: | 50 Nm |
| Sklíčidlo: | 10 mm |
| Výstupní napětí: | 230 V |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Max. otáčky: | 1550 ot./min |
| Vlastnosti: | Levý/pravý chod, LED osvětlení |
| Kapacita akumulátoru: | 2 Ah |
| Počet akumulátorů: | 2 |
| Počet rychlostních stupňů: | 2 |
| Stupně utahovacího momentu: | 21+1+1 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
